HaftFashion Logo

Projekty

Skrojone na miarę Twoich potrzeb

Nasze stroje regionalne, stylizowane firany itd. są wykonane z najwyższej jakości materiałów (tkanin naturalnych, bawełny, lnu, wełny, koronki). Oferujemy nie tylko własne projekty, ale również wykonujemy wzory i modele na życzenie Klienta. Hafty, zdobienia czy kolorystykę dopasowujemy do Państwa preferencji. Odzież szyjemy na miarę, poprawki robimy na miejscu – w naszej pracowni.

Technologia

Korzystamy z innowacyjnych rozwiązań technologicznych, stale wprowadzamy dodatkowe wzory, modele i rozbudowujemy ofertę o nowe produkty i potrzeby rynkowe.

Stawiamy na profesjonalizm

Skupiając się na estetyce wykonania nie zapominamy o zachowaniu najwyższej jakości. Wiernie odwzorowujemy dany strój czy wzór ludowy, korzystając z pomocy etnografów i opracowań historycznych. Wykorzystujemy oryginalne materiały (np. tkaniny tyrolskie dla strojów tyrolskich) i techniki haftu charakterystyczne dla danego regionu.

Pamiętamy o naszych korzeniach

Staramy się propagować tradycyjne wzornictwo podhalańskie poprzez prezentacje naszych wyrobów na różnego rodzaju wydarzeniach kulturalno-społecznych, między innymi na Wyborach Miss Polonia Małopolski 2014.