HaftFashion Logo

O nas

Witamy

HaftFashion stroje regionalne Jadwiga Trebunia TutkaFirma Produkcyjno Handlowa HaftFashion prowadzona przez Jadwigę Trebunię Tutka, która dołączyła do grona artystów zakładając działalność szycia i sprzedaży stylowych ubrań, specjalizująca się w produkcji haftowanych:

  • strojów ludowych i stylizowanych na ludowe/regionalne,
  • firan i zasłon,
  • narzut,
  • torebek i dodatków.

Nowe spojrzenie

Łączymy piękną tradycję wzornictwa podhalańskiego z nowoczesnym krojem, dostosowując dawne stylizacje regionalne do aktualnych, najświeższych trendów.

Tradycja haftu

Jednocześnie nie zapominamy o naszej kulturze. W swojej ofercie mamy między innymi nieobecne już prawie na Podhalu farbianice. Tworząc strój ludowy posiłkujemy się materiałami ikonograficznymi i informacjami źródłowymi.

HaftFashion stroje regionalne Jadwiga Trebunia Tutka

Bogata oferta

Wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, które dobieramy do charakterystyki danego produktu, np. stroje tyrolskie tworzymy z oryginalnych tkanin tyrolskich.

Stale poszerzamy bazę wzorów opracowanych przez artystów i etnografów. Realizujemy również specjalne zamówienia naszych Klientów (np. suknie ślubne).

Własna pracownia

Firma posiada własną pracownię krawiecką, co umożliwia dopasowywanie na miejscu stroju do sylwetki oraz znacznie skraca czas realizacji zamówienia i zapewnia terminowość dostaw.

Oferta i sklep

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Oprócz strojów polecamy również wyjątkowe firany i zasłony (regionalne lub stylizowane na regionalne), narzuty oraz unikatowe dodatki. Zachęcamy do zakupów w naszym sklepie.